Drodzy Klienci

Z przyjemnością oddajemy do Państwa rąk drugą edycję katalogów produktów Bakels. Zainteresowanie, z jakim odebrali Państwo pierwsze wydanie zmotywowało nas do opracowania kolejnej edycji, do lektury której serdecznie zapraszamy.

Korzystając z Państwa cennych uwag i sugestii dokonaliśmy istotnych zmian w strukturze katalogu. Szczególny nacisk został położony na aspekt praktycznego wykorzystania informacji w nim zawartych. Na ostatniej stronie znajdziecie Państwo alfabetyczny index zawartości katalogu, który pomoże bez problemów dotrzeć do danego produktu czy receptury.

Specjalnie dla Państwa umieściliśmy w katalogach wiele nowych receptur i wskazaliśmy możliwości szerszego wykorzystania produktów marki Bakels w tworzeniu własnego asortymentu.

Nowe receptury kompozycyjne w Katalogu Cukierniczym z pewnością uatrakcyjnią Państwa ofertę, a co najważniejsze ucieszą podniebienia najbardziej wymagających konsumentów. W myśl zasady - dla każdego coś dobrego - wśród naszych pomysłów znajdą coś dla siebie entuzjaści wyrafinowanych smaków, jak i amatorzy wyrobów tradycyjnych.

W Katalogu Piekarniczym szczególny nacisk został położony na trend produkcji żywności o prozdrowotnym charakterze - pieczywa o niskim indeksie glikemicznym, pieczywa wieloziarniste i smakowe wzbogacone w włókna dietetyczne itp. Nie zapomnieliśmy również o tych konsumentach, którzy dokonują świadomego wyboru produktów, będących elementem ich codziennej diety. Dlatego rozszerzyliśmy informacje na temat każdej mieszanki piekarniczej o dane dotyczące GDA (wskazane dzienne spożycie). Jest to informacja o tym, jakie ilości poszczególnych składników odżywczych są zawarte w produkcie. Dodatkowo ilości te odnoszą się w sposób procentowy do wartości referencyjnych ustalonych w oparciu o aktualne zalecenia żywieniowe.

Mamy nadzieję, że lektura nowego katalogu będzie doskonałą okazją do zapoznania się z naszą aktualną ofertą, a proponowane pomysły zainspirują Państwa do stworzenia bogatego, niepowtarzalnego asortymentu, który na długo zagości w ofercie Państwa Zakładu.

Dziękujemy za uwagę poświęconą lekturze naszego katalogu i życzymy wiele satysfakcji z produktów marki Bakels w codziennej pracy.

Zespół Bakels Polska